fbpx

Biopellet

element

Bio Pellet

W naszej ofercie znajdą Państwo pellet najwyżej jakości spełniający wymagania najbardziej rygorystycznych norm.

Posiadamy w sprzedaży trzy zestawy wagowe pelletu w e-sklepie zakupią Państwo 975 kg pelletu, 450 kg pelletu oraz 15kg worek.

Jeżeli są Państwo zainteresowani indywidualną wyceną dostawy pelletu, prosimy o kontakt e-mailowy.

 

Biopellet
Czystsze jutro
E-Sklep
element

Czy Wiesz, Że?

Biopellet jest produkowany zawsze z jednakowej mieszaniny trocin i wiór. W znacznej większości drzew iglastych z domieszką drzew liściastych. Co skutkuje otrzymaniem produktu najlepszej jakości, Oraz nieskazitelnie jasnej barwy.

Pellet z trocin drzew iglastych jest lepszy od pelletu z drzew liściastych. Ze względu na zawartość żywicy, który tworzy naturalne lepiszcza.

Jaka jest cena pelletu ? To pytanie zadaje każdy użytkownik pieca na pellet. Czy cena idzie w parze z jakością ?

Tak! Im tańszy Państwo wybiorą pellet, tym większe prawdopodobieństwo, że do produkcji pelletu użyto domieszek wspomagaczy, które będą dymić w piecach, bądź zapychać podajniki. Jak sprawdzić jakość pelletu?

Biopellet jest gwarancją najwyżej jakości peletu pozostawia po sobie niewielką zawartość popiołu ≤ 0,7%. Gotowy produkt, który dostają nasi klienci, charakteryzuje się wilgotnością na poziomie ≤ 10%. Średnica Biopelletu 6 mm ∓ 1 co gwarantuje poprawne spalanie w kotłach na pellet najwyższych klas, natomiast długość jednego cylindra pelletu to od 3,15 do 4 mm.

Co najważniejsze wartość opałowa ≥ 16,5 MJ/kg(≥ 4,6 kWh/kg)

© 2020. BioPellet. Czystsze jutro