fbpx

piec na pellet

element

Kotły
pelletowe

W naszej ofercie znajdą Państwo najnowocześniejsze kotły c.o. na pelet.

Posiadamy doskonałe urządzenia, które sprawdzą się zarówno w budynkach jedno- i wielorodzinnych, jak i w zakładach przemysłowych, usługowych oraz wszelkich obiektach użyteczności publicznej.

Oferujemy w pełni zautomatyzowane kotły c.o. z podajnikiem, które zapewniają optymalne spalanie.

 

 

Zapraszamy do E-sklepu.

piec na pellet
Czystsze jutro
E-Sklep
element

Czy Wiesz, Że ?

Biopellet jest dedykowany do wszystkich kotłów 5 klasy Eco Designe, które są praktycznie bezobsługowe, sterować nimi możesz za pomocą telefonu.

Piec pellet to wydatek rzędu kilku albo nawet kilkunastu tys. zł. Jaki wybrać kocioł na pellet ? i na co zwrócić uwagę przy zakupie ? Takie pytanie zadaje sobie każdy, kto planuje zakup pieca opalanego pelletem.

W naszym sklepie internetowym znajdą państwo wszystko, czego potrzeba do ogrzania pelletem domu, salonu, domku letniskowego, warsztatu czy hali magazynowej.

Przy wyborze kotła na pelet przede wszystkim zwróć uwagę na jego moc grzewczą, wybierz ją na podstawie swojej kubatury budynku w przypadku wysokich pomieszczeń lub pow. użytkowej w przypadku wysokości pomieszczeń 2.6 m.

 

Na ogrzanie przeciętnego Polskiego domu 100 m2 pow. użytkowej wystarczy 10kW ( jest to wartość orientacyjna ).

Dokładnie wymierz kotłownie i zwróć uwagę na gabaryty pieca wraz z podajnikiem. Dzięki dobrej organizacji miejsca zapewnisz łatwy dostęp do podajnika, oraz zoptymalizujesz przechowywanie oraz magazynowanie pelletu.

Kotły na pellet powinno się serwisować raz w roku. Wezwanie serwisanta, który wykona przegląd urządzenia, wyczyści je oraz wyreguluje, zapewni to nam bezawaryjną pracę na długie lata. Oczywiście nie zwolni nas to z obowiązkowego czyszczenia kotła zgodnie z instrukcją użytkowania załączoną przez producenta.

© 2020. BioPellet. Czystsze jutro